درباره ما

محصولات صوتی مارلی

برند   مارلی   از  سال 2012 میلادی  با عرضه محصولاتی در حوزه صوت ، موسیقی و لوازم شخصی مانند کیف و ساعت آغاز به فعالیت کرده است.
شعار مارلی بر گرفته از اندیشه های صلح جویانه و انساندوستانه ایست که بشر را جزئی از طبیعت می داند و سعی دارد با تولید محصولاتی      که کمترین آسیب را برای محیط زیست دارند قدمی در راه  نگه داشت خوبی ها در جهان بردارد.
محصولات مارلی  در اوج کیفیت  با حداکثر بهره گیری از مواد طبیعی  همچون چوب بامبو  ، ریشه های ذرت  و دیگر عناصری که بیشترین همخوانی با زندگی انسانی ما را دارد ، توسط  جمعی از بهترین طراحان هنری ،  مهندسان صدا  و متخصصان الکترونیک  در مرکز تحقیقات مارلی در میشیگان آمریکا نمونه سازی می شوند  و پس از کسب بالاترین استاندارد  ها و گواهی های لازم فنی ، برای تولید به کارخانه مارلی ارسال می شوند .
برند مارلی که دردوران   فعالیت خود همواره در راه رشد  و کسب موفقیت های مختلف قدم  برداشته است   در طول سه سال گذشته توانسته است در زمره  ده برند     برتر  و پرفروش آمریکا در حوزه محصولات صوتی قرار بگیرد که دریافت جوایز مختلف از نمایشگاه ابداعات تکنولوژی" سی ای اس" در لاس وگاس  آمریکا  بویژه جایزه بهترین طراحی سال 2015  برای محصول   One  Foundation  از جمله آنهاست .
محصولات صوتی مارلی همچون هدفون  ، اسپیکر  و   محصولات خانگی برای همه اعضای خانواده با سلایق  و نیازها ی مختلف   طراحی شده اند تا همه از فناوری به روز و کیفیت بالای مارلی بهره مند شوند.
رنگ آمیزی  سحر انگیز  و رنگین کمانی  محصولات مارلی هم  به نحوی است که همه سلایق  کلاسیک ، فانتزی ، اسپرت و مدرن را  پوشش می دهد تا زیبایی های طبیعت با سبک زندگی شما  همراه گردد.
مارلی ایران را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از معتبرترين و محبوب ترین  فروشگاه های تهران بخواهید.
از بودن با مارلي لذت ببرید !
آدرس های ما در دنیای مجازی :
وب سایت : WWW.THEHOUSEOFMARLEY.IR
اینستاگرام: @MARLEY.IR
تلگرام: @Iranmarley

با توجه به پیشرفت مستمر ویژگی های محصولات، تصاویر روی وب سایت ممکن است کمی از محصول واقعی که شما دریافت میکنید متفاوت باشد.

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات صوتی مارلی در ایران © 1397

Designed By Tehranwebs