با برند مارلی بیشتر آشنا شوید

صوت:

     محصولات صوتی قدرتمند ما به گونه ای مهندسی شده اند تا بتوانند تمام انرژی، احساسات و جزئیات موسیقی را به شنونده منتقل کنند. هدفون ها و سیستمهای صوتی Marley قادرند با تولید صدا های Bass نرم و قدرتمند، صدا های میانه بسیار دقیق و صدا های Treble پر انرژی، گوش دادن به موسیقی  را برای شما لذت بخش تر کنند. هر مدل محصولات به صورت خاص توسط مهندسان به گونه ای تنظیم شده تا بتواند واقعی ترین و دقیق ترین بازدهی را در بازسازی اصوات داشته باشد.


مواد اولیه:

محصولات Marley با استفاده از مواد اولیه طبیعی و انتخاب هوشمندانه مهندسان شرکت تولید می شوند. این مواد شامل بامبو، چوب های دارای مجوزFSC استخراج شده از جنگلهای مدیریت شده و مواد بازیافت شده ای مانند آلومینیوم،پلاستیک و پارچه می باشند. استفاده از این مواد اولیه باعث ایجاد حسی مثبت و خوشایند در ذهن کاربر می شود.


حمایت از سیاره زمین:

     ما معتقدیم که پوشش گیاهی و درختان دارای نقش بسیار مهمی در سلامت محیط زیست سیاره ما هستند. در نتیجه این امکان را فراهم کرده ایم تا مصرف کننده گان محصولات ما بتوانند با خرید هر یک از محصولات، سهمی در احیاء جنگلها داشته باشند. درصدی از درآمد Marley به ارگان احیاء جنگل OneTreePlanted تعلق دارد.

با توجه به پیشرفت مستمر ویژگی های محصولات، تصاویر روی وب سایت ممکن است کمی از محصول واقعی که شما دریافت میکنید متفاوت باشد.

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات صوتی مارلی در ایران © 1397

Designed By Tehranwebs